icon About

HAKKIMIZDA

Innosys - InnovatIve SYSTEMS - Ankara, Türkiye merkezli yenilikçi ve başarılı bir Ar-Ge, Mühendislik, Tasarım, ürün geliştirme ve üretim şirketidir.

Şirket içi tasarım ve üretim kabiliyetlerimiz, küçük bileşenlerden karmaşık sistemlere tüm müşteri ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üretmemiz için eşsiz esneklik sağlıyor. Bünyemizdeki mühendislik imkanlarımızla kimya, mekanik, elektronik ve otomasyon dahil anahtar teslimi hizmet sunuyoruz.

Mükemmellik detaylarda gizlidir! İşimizin küçük veya büyük her unsurunun eşit derecede önemli olduğunun farkındayız – sonuçta, küçük şeyler genellikle harika şeylere dönüşür! Detaylara gösterilen bu özen, dünya çapındaki şirketlerce tercih edilmemizin nedenlerinden biridir.

icon About

Fikirlerinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır olun

Odak noktamız, müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz ilgidir. Müşterilerimizin karşılaştığı bir çok problemin geleneksel mühendislik  yaklaşımı ile çözülemeyeceğinin farkındayız. Genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Yetkin mühendis kadromuz ile konsept tasarımdan, detaylı mühendislik tasarımına, prototip imalattan, seri üretime kadar; kimya, mekanik, elektronik, yazılım ve otomasyon alanlarında anahtar teslimi hizmet sunuyoruz. Proje teslim süresini kısaltmak için gelişen endüstrinin sunduğu hızlı prototipleme, PLC otomasyon gibi teknikleri etkin bir şekilde kullanıyoruz. Performans ve verimlilik testlerinden geçmiş seri imalat aşamasındaki ürünlerin rekabetçi fiyatlarla pazarda sunulabilmesi için PCB ile otomasyon ve seri üretim teknikleri kullanarak optimum çözümler sunuyoruz. Tasarım ve imalat sürecinde müşterilerimiz ile tesis ettiğimiz açık iletişim kanalları başarıya ulaşmamızda ve müşteri müşteri memnuniyetinde anahtar rol oynamaktadır. 

Sizler de gerek prototip tasarım ve üretim hizmetlerimizden, gerekse pilot tesis tasarım ve üretim hizmetlerimizden yararlanan birçok uluslararası şirket gibi hizmetlerimizin kalitesine tanıklık edin.  

Maliyet avantajı, hız, yenilik, tasarım ve yüksek kaliteli üretime olan bağlılığımız kimya, mekanik, elektronik, laboratuvar ve test cihazı, robotik ve tesis otomasyonu gibi bir çok farklı sektörde zengin bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağladı. Şirketimiz kalite yönetim sistemini, ISO 9001: 2015 standardına göre hazırlamış ve aktif olarak kullanmaya devam etmektedir.