Kalite Sistem Mühendisi

Innosys Ar-Ge Mühendislik firması ve genç dinamik ekibi, farklı sektörlerden müşterileri için özgün tasarımlar ve ürünler geliştirir. Mühendislik departmanımızda, Mekanik ve Elektronik sistem tasarımı, prototip üretimi ve seri üretim faaliyetlerini, müşteriden gelen ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Firmamız savunma sanayii, havacılık, gıda, kimya, petrol ve doğalgaz gibi sektörlerdeki müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kimleri bekliyoruz?

Kararlı çalışanlar: Kalite konusunda kararlı, yüksek ritimli çalışma ortamında çalışmaya hazır, projenin tamamlanması için gerekli kalite kısıtlamalarını ve beklentilerini sağlayabilecek çalışan.

İddialı çalışanlar: Zorlu projeleri arayan ve zorlu projelere özgün, uygulanabilir ve doğru çözümleri sunmak isteyen çalışan

Takım arkadaşı: Fikirleri dinleyen, kendi fikirlerini paylaşan, ekip çalışmasına yatkın ve işletmeyi ileri taşımayı hedefleyen çalışan.

Kendini yöneten mucitler: İşini sahiplenen, üretken, kendi kendini motive edebilen, dışardan motivasyona ihtiyacı olmayan çalışan.

Kullanıcı odaklı tasarımcılar: Tasarım yaparken her zaman kullanıcıyı düşünen, kullanıcının hayatını kolaylaştıracak dokunuşları yapan mühendisler.

Sorumluluklar

Tasarım alanında hizmet veren firmamızda, projelerin kalite gereksinimlerine uygun olarak yürütülmesinde takım arkadaşlarımıza sürecin işleyişinde yardım edecek, AS9100 Havacılık Yönetim Sisteminin belgelendirilmesi ile ilgili çalışmalara öncülük edecek, AS9100 belgelendirme süreci tamamlandıktan sonra sistemin sürekli iyileştirmesi, denetlenmesi ve yürütülmesi görevlerini üstlenecek Kalite Sistem Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

Gereklilikler

Pozisyona başvuran adayların;

  • Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olması,
  • Firmaların kalite sistemi departmanlarında Kalite Mühendisi veya Kalite Sistem Yöneticisi olarak en az 2 yıl tecrübeye sahip olması,
  • Standartlara hâkim olması,
  • MS Office programlarını ileri derecede kullanabilme yeteneğine sahip olması,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklı olarak çalışabilecek, detaycı, analitik düşünce yapısına sahip, iletişim becerisi güçlü, özverili ve disiplinli olması,
  • Yönetsel yetkinliğe sahip, ekip çalışmasına yatkın olması,
  • İleri derece İngilizce okuma yazma ve konuşma yeteneğine sahip olması
  • Ankara’da ikamet etmesi/ edebilecek olması

gerekmektedir.

 

Tercih nedeni oluşturacak özellikler:

  • B tipi ehliyete sahip olmak.
  • AS9100 Kalite Yönetim Sistemi bilgisi sahip olmak.

Bu İşe Başvur

İş başvurunuzu göndermek için aşağıdaki formu kullanın

İzin verilen dosya türleri: .pdf, .doc, .docx

Maksimum dosya boyutu: 20 MB

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.