Katı Sıvı Depolama Tank Tasarımı ve İmalatı

Katı Sıvı Depolama Tanklar

Hem sanayi hem de topluluklar, tesis ve tank yapımı ve sıvıların ve katıların depolanması ve işlenmesi için profesyonel çözümlere ve ayrıca boyut, malzeme ve ekipman seçimi açısından esnekliğe ihtiyaç duymaktadır.

Sıvı Tankları

Sıvı depolama tankları inşa edilirken, en iyi malzemenin seçimi önemli bir kalite faktörüdür. Belediye / endüstriyel atık su ve çamur veya kimyasal, ilaç ve gıda işleme endüstrilerinden belirli işleme, ara ve son ürünler, örneğin tank malzemesi ile ilgili yüksek gereksinimler belirler. Innosys, galvanizli çelikten yüksek alaşımlı paslanmaz çeliklere kadar çeşitli malzemeler sunmaktadır.

Katı Tanklar

Katı Depolama tankları, kil, çakıl, barit ve çimento gibi çeşitli katı malzemeleri depolamak için çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu malzemelerin uygun seviyede izlenmesi sadece aşırı dolumu önlemekle kalmaz, aynı zamanda malzemelerin asla tükenmemesini de sağlar. Bu tanklarda yeterli düzeyde malzeme bulundurmak, operasyonel verimliliğin sağlanması ve sürdürülmesi açısından kritik öneme sahiptir.

Nokta Seviye Anahtarları, yüksek veya düşük seviye alarmı ve tıkalı boru / kanal algılama için kullanılabilir.

müşterilerimiz ne diyor

BAŞLAMAYA HAZIRMISINIz?