Kimyasal Proses Tesis Tasarımı ve İmalatı

Kimyasal Proses Tesis

Kimya endüstrisinde yeni teknolojiler kullanmak, genellikle benzersiz olan zorluklar getirir. Innosys, proses geliştirme, tasarım, üretim ve kimyasal proseslerin ölçeklendirilmesinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan Innosys, kimya endüstrisini ve teknoloji geliştiricilerinin ihtiyaçlarını derinlemesine anlamaktadır.

Innosys, kimyasal reaktörlerin tasarlanmasından, kimyasal reaktörlerin üretiminden, katalizör testinden ve proses geliştirme araştırmalarından endüstriyel ölçekte yeni süreçlerin veya ürünlerin endüstriyel ölçekte test edilmesine, daha önce tahmin edildiği gibi kanıtlanmasına kadar çeşitli ölçeklerde kullanılan kimya endüstrisi müşterileri için pilot tesisler sağladı. ticari düzeyde üretime büyütmek. Güvenlik ve kolaylaştırılmış bir süreç, tam yığın tasarım oluşturma hizmetlerimizin temel bileşenleridir ve benzersiz proje metodolojimiz, projenizi yolda ve bütçede hareket ettirirken uzman ekibimizi sizinki ile sorunsuz bir şekilde birleştirir. Teknoloji tarafsız konumumuz, yeniliklerini bir üst düzeye çıkarmaya hazırlanırken müşterilerimize gönül rahatlığı sunar. Innosys’in kimya endüstrisi uzmanlığı ve ölçeğe özgü çözümleri, niş teknoloji sağlayıcılarından çok uluslu şirketlere kadar çeşitli müşterilerle çalışmamızı sağlar; ölçek ne olursa olsun, size başarı sağlama kararlılığımız aynıdır.

 

Düz kataloglar aracılığıyla ürettikleri ürünleri satmak için diğer üreticilerin aksine, özelleştirilmiş kimyasal proses pilot tesis tasarım çözümlerimiz, bağımsız sistemlerin yenilikçi bir entegratörü olarak benzersiz pazar konumumuza dayanmaktadır. Bu, öncelikle zorluklarını ve daha da önemlisi projelerinin özelliklerini dikkatle değerlendirerek ve daha sonra kapsam, teknoloji, zaman çizelgesi, bütçe ve inşaat malzemeleri açısından tüm taleplerini karşılayan mümkün olan en iyi çözümleri araştırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet ettiğimiz anlamına gelir.

Herhangi bir projede kullandığımız kimyasal pilot tesis ve akış kimyası ekipmanı, profesyonel ve deneyimli mühendislik ekibimiz tarafından çok çeşitli dünya standartlarında teknoloji üreticilerinin ürün hatlarından seçilmektedir. Bu, müşterimizin özelliklerine tam olarak çalışan bir kimyasal proses pilot tesisi ve / veya kilo laboratuvarı ile sonuçlanır.

Ayrıca, kimyasal ve farmasötik üretim tesislerine çok fazla proses bileşeni tedarik ettiğimizden, tasarladığımız tüm sistemler ve sattığımız ürünler için 7/24 hizmet ve destek sağlıyoruz.

Hizmetimizin benzersiz avantajları şunları içerir:

Çalışabileceğimiz kimyasallar

Aşağıdaki ürünler için kimya mühendisliği ve pilot tesis tasarımı sunuyoruz. Ürününüz aşağıda listelenmemişse, başvurunuzu görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

müşterilerimiz ne diyor

BAŞLAMAYA HAZIRMISINIz?